Masáže

Z Wikina

Přejít na: navigace, hledání

Masáže obecně prospívají lidskému tělu a pomáhají uvolnit mysl. Často opomíjeným faktem je to, že se masírováním stimulují Akupunkturní dráhy a body nacházející se na celém lidském těle. To je jeden z důvodů, proč masáže působí léčivě na lidský organismus.

Obsah

Jakou masáž si vybrat

Záleží, zda chcete pohladit tělo (jen tak si zarelaxovat), máte nějakou zdravotní komplikaci (např. zatuhlá záda), nebo potřebujete nabudit energetické dráhy. Níže najdete stručnou charakteristiku nejběžnějších masáží.

Jak vybrat masérku

U masérky byste se měli cítit příjemně. Měla by vám "sednout" i jako člověk. Pokud budete u masáže "nesví" a napnutí, bude to pro vás škoda.

Jak ušetřit peníze za masáž

Obvyklé ceny za jednu masáž se pohybují od 300 do 1500 Kč, což představuje půlhodinovou až dvouhodinovou masáž.

Máte-li volný víkend zkuste se přihlásit do kurzu na masáže. Strávíte téměř celý víkend střídavě jako masírovaný/masírovaná a masírující. Hodina vás tak vyjde na částku kolem 100 Kč. Zároveň porozumíte problematice masírování a můžete tím také obohatit váš partnerský život. Neznamená to, že byste měli opustit svoji masérku, ke které jste zvyklí chodit. Specializované masáže totiž vyžadují určitou praxi a v tom bude profesionální masérka vždy jedinečná.

Odkazy

Reference

Související témata

Literatura

Internetové odkazy

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Stránky
Nástroje